Regulamin zakupów


I Postanowienia Ogólne


- Sklep Internetowy Żużel Fan (zwany dalej sklep internetowy) działający pod adresem www.zuzel-fan.pl prowadzi działalność w zakresie sprzedaży detalicznej pamiątek sportowych dla kibiców.
- Sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie Rzeczpospolitej Polski.
- Właścicielem sklepu internetowego jest firma Sport Ekspert Elżbieta Klemencka znajdująca się pod adresem: Łódź, ul. Rzgowska 109, kod pocztowy 93-153. NIP 729-194-50-50, Regon 471696710.
- Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email info@zuzel-fan.pl lub formularz kontaktowy na stronie sklepu internetowego.
- Wszystkie ceny towarów podane w Sklepie internetowym są podane w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
- Wszystkie towary znajdujące się na stronie są fabrycznie nowe i wolne od wad.
- Zamieszczone na stronach Sklepu internetowego ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art.71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego.


II Procedura składania i realizacji zamówień


- Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzone pocztą elektroniczną.
- W przypadku braku towaru w magazynie klient zostanie poinformowany o związanym z tym wydłużeniem czasu oczekiwania i będzie mu przysługiwać prawo anulowania zamówienia.
- Podany przez Użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień
- W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon, lub na życzenie klienta faktura).
- Zamówienie realizowane jest w przeciągu 3-14 dni roboczych od momentu przyjęcia zamówienia.
- Dla Państwa wygody akceptujemy poniższe formy płatności:
gotówka przy odbiorze
przelew na konto sklepu
płatność online za pośrednictwem serwisu Transferuj.PL
Aktualne koszty wysyłki podane są na stronie "Koszty wysyłki".


III Gwarancje i reklamacje


- Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki, wysyłając wypełniony formularz zwrotu, który znajduję się w dziale BIURO OBSŁUGI KLIENTA.

- Formularz zwrotu powinien być wysłany przez Klienta za pośrednictwem naszej strony. Niezwłocznie po otrzymaniu formularza prześlemy potwierdzenie jego otrzymania.

- Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie , nie później niż w terminie 14 dni liczonym od daty odstąpienia od umowy. Zwrot towaru następuje na koszt Klienta.

- Zwrot jest możliwy tylko w przypadku , gdy towar nie nosi śladów użytkowania lub w żaden sposób nie został uszkodzony. 

- Towar powinien zostać odesłany przez Klienta w takim stanie, w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu oraz  powinien posiadać komplet metek.

- Zwrot pieniędzy następuje nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.

- Pieniądze podlegają zwrotowi przelewem na konto wskazane przez Klienta w formularzu zwrotu w przypadku płatności za pobraniem, lub na konto, z którego dokonywana była płatność on -line.

- Towary w których stwierdzono wady należy odsyłać paczką lub listem poleconym wraz z paragonem na adres firmy Sport Ekspert ul.Rzgowska 109 Łódź 93-153. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

- W przypadku uznania reklamacji klient otrzyma pełnowartościowy produkt bądź zwrot pieniędzy. Zwracamy także koszty odesłania wadliwego towaru.


IV Polityka prywatności


- Dane osobowe przekazywane przez kupującego są przetwarzane przez Sklep internetowy wyłącznie w celu realizacji umowy.
- Jeśli kupujący wyrazi na to zgodę, dane są przetwarzane również w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach.
- Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych chyba, że klient wyrazi na to zgodę.
- Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, żądania ich korekty lub uzupełnienia oraz ich usunięcia.


V Postanowienia końcowe


- W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego.
- Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie internetowej Sklepu . Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.
- O każdej zmianie regulaminu poinformujemy klienta poprzez wiadomość e-mail na adres jaki podał przy rejestracji. Wiadomość będzie zawierała cały regulamin oraz wyszczególnione fragmenty które uległy zmianie.
- Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów sprzedaży między Klientem a Sklepem Internetowym będziemy rozstrzygać na drodze negocjacji dążąc do polubownego zakończenia sporu. W przypadku sporu sądowego, sądem właściwym jest sąd właściwości ogólnej albo przemiennej w rozumieniu przepisów regulujących właściwość sądu.ZUZEL-FAN.PL - ODZIEŻ ORAZ ŻUŻLOWE PAMIĄTKI

Witamy w sklepie oferujacym pamiątki sportowe dla kibiców żużla. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy oferować najwyższej jakości gadżety, na które żużlowy świat zasługiwał od dawna. Wierzymy, że wśród szerokiego asortymentu każdy znajdzie rzeczy, które będą towarzyszyć podczas emocjonujących meczy lub przypominać o miłych chwilach na co dzień. Mamy w ofercie pamiątki własne jak i licencjonowane, których zakres będziemy stale poszerzać. Zapraszamy do zakupów.

ASORTYMENT:

KOSZULKI ŻUŻLOWE

Koszulki reprezentacji

ODZIEŻ SPORTOWA NA ZAMÓWIENIE

BLUZY ŻUŻLOWE

PAMIĄTKI KIBICA

GADŻETY SPEEDWAY

PROPORCZYKI

KONTAKT

ADRES

Łódź ul.Rzgowska 109

TELEFON

579-510-531 || 662-098-840

E-MAIL

info@zuzel-fan.pl

GODZINY PRACY

9:00 - 20:00